Forum

Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, proszę sięzalogować lub zarejestrować.

Strony: [1]
 Odpowiedz   
Autor Temat:Sztuka dobrego życia jako sposób na depresję.
Gość

Link do postu
Post Sztuka dobrego życia jako sposób na depresję.
w: 2016-12-05 16:19

Witam wszystkich serdecznie. Cierpiałem na depresję. Chodziłem po lekarzach, brałem leki, jednak w obliczu gwałtownych stresów i przeżyć, choroba nawracała. Często popadałem w kryzysy, totalne zwątpienie we wszystko, apatię życiową. Pomyślałem sobie więc, że to, co robiłem do tej pory nie jest wystarczające w walce z tą chorobą.

Natrafiłem wtedy na książki Violetty Wróblewskiej pt. "Życie i zdrowie masz tylko jedno - jak cieszyć się życiem, pokochać siebie, dbać o zdrowie, związek i dobre relacje z innymi, jak wystarczająco mądrze kreować swoje życie, aby nie żałować minionych chwil" oraz "Studium sztuki lepszego życia", która proponuje autocoaching życiowy i praktyczne ćwiczenia w oparciu o powyższą książkę. Powiem Wam, że była ona kluczowa w mojej walce z depresją. Zaraża ona wszechstronnością, holistycznym podejściem do wszystkich aspektów ludzkiego życia oraz bardzo ciepłym podejściem do człowieka. Dzięki niej odzyskałem, a potem ugruntowałem wiarę we własne siły. Naprawdę uczy dobrego życia w zgodzie z samym sobą. Polecam ją z całego serca.

Szerszy opis obu książek tutaj:

http://www.psychologwarszawa.biz.pl/?ksiazki-autorstwa-violetty-wroblewskiej-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-i-studium-sztuki-lepszego-zycia,21

Lekarz-
Dorota
Moderator
Link do postu
Post Odp: Sztuka dobrego życia jako sposób na depresję.
w: 2016-12-07 17:24

Bardzo dziękujemy za pozytywny wpis

Odpowiedz:

CAPTCHA
Strony: [1]
 Odpowiedz   
Mingle Forum by cartpauj
Wesrja: 1.0.34 ; Strona wczytana w 0.013 sekund