Forum

Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, proszę sięzalogować lub zarejestrować.

Strony: 1 [2]
 Odpowiedz   
Autor Temat:Moja dziewczyna widzi, że ktoś się ciągle na nią patrzy
Gość

Link do postu
Post Odp: Moja dziewczyna widzi, że ktoś się ciągle na nią patrzy
w: 2018-01-11 01:41

W żaden sposób nie mogę jej namówić na badanie. Dziś powiedziała, że on na pewno ją chce bo w pracy cały czas się na siebie gapili i oczami wyrazili sobie uczucia. Spytałem czy rozmawiali. Powiedziała, że nie. Dalej uważam, że to jakieś urojenia i mam nadzieję, że ten facet jakoś tego nie wykorzysta.

Gość

Link do postu
w: 2018-01-12 08:38

Myślę, że jeżeli Twoja dziewczyna nie pójdzie do specjalisty, i nie zacznie pracy nad sobą, to nic się nie zmieni i takie sytuacje będą się powtarzać. Tylko, że ona sama musi tego chcieć. Na siłę nie da się nic zrobić. Ale skoro ona jest przekonana, że ten facet faktycznie się na nią patrzy i nie widzi swojego problemu, to nie chce się zgodzić na badania. Ona myśli, że wszystko jest dobrze. Może dobrym pomysłem by było jakby porozmawiała z tym facetem. I może jakby ten facet powiedział jej, że nie jest zainteresowany to wtedy by zrozumiała, że jej się tylko to wydawało.

Lekarz-
Dorota
Moderator
Link do postu
w: 2018-01-12 19:24

Też się zastanawiam, jak ją urealnić - na ile możliwa jest w ogóle rozmowa z tym mężczyzną z jej pracy, żeby jej to nie zaszkodziło

Gość

Link do postu
w: 2018-01-13 14:31

To jej przełożony więc mogła by się bardzo skompromitować. Jednak szuka z nim kontaktu ale na razie nie ma odwagi. Wiem, że ten człowiek ma żonę i z nią jest. Gdy jej o tym powiedziałem wpadła w histerię i powiedziała, że dopóki nie będzie miała dowodu to nie uwierzy. Powiedziała też, że w jej zawodzie (artysta) ma się wyczulone zmysły i dlatego ona widzi więcej

Gość

Link do postu
w: 2018-01-14 02:08

Nie jestem lekarzem ale jeśli to nie jest schizofrenia to może to być paranoja erotyczna. Definicja pasuje do jej objawów i przeszłości. Czy to da się wyleczyć? Czy nasz związek może na nowo się odrodzić?

Odpowiedz:

CAPTCHA
Strony: 1 [2]
 Odpowiedz   
Mingle Forum by cartpauj
Wesrja: 1.0.34 ; Strona wczytana w 0.024 sekund